Zaawansowane
dealerskie strony internetowe

Dla najlepszych dealerów niezależnych

Dealerzy niezależni

Liczne wbudowane funkcjonalności powodują, że zarządzanie stroną i jej ulepszanie są proste i łatwe, przez co możesz spędzić więcej czasu na budowaniu swojego biznesu i czerpaniu z tego tytułu zysków. Od responsywnego projektu strony, po system zarządzania treścią, który pozwala tworzyć reklamy i oferty promocyjne oraz zarządzać nimi z łatwością, NetDirector® Auto jest zaprojektowany z myślą o maksymalizacji skuteczności bez kompromisów.
NetDirector® Auto
Premium
Edition
Sektorowi wymagającemu indywidualnego podejścia w standardzie oferujemy niezrównaną elastyczność i bezproblemowe integracje pozwalające dostarczyć cyfrową doskonałość dorównującą tej, której można oczekiwać w Twoim salonie.
NetDirector® Auto
Car Supermarket
Edition
Zaprojektowane dla wyspecjalizowanych sprzedawców z dużymi wolumenami i obrotem, nasze doskonałe oprogramowanie do przygotowywania stocku pozwala pojedynczemu operatorowi dodać nawet 80 samochodów dziennie i opublikować je w portalach samochodowych w ciągu 10 minut. Uprościliśmy ofertę dla tego typu sprzedawców umieszczając tylko to, co jest niezbędne do zwiększenia zainteresowania i sprzedaży, ale jednocześnie pozostawiamy resztę naszych produktów dostępną bez dodatkowych kosztów w razie potrzeb.
NetDirector® Auto
Classics
Edition
Sprzedawcom samochodów zabytkowych usunęliśmy treści, których nie potrzebujecie, takie jak typowa obsługa danych samochodów używanych i nowych, czy usługi finansowania. Zamiast tego dajemy możliwość skorzystania z integracji dedykowanych dla tego sektora. Dla rynku, który dba o każdy szczegół i odpowiedź na każde zapytanie jest kluczowa, oferujemy również live czat i obsługę maili.
NetDirector® Auto
Commercial Vehicle
Edition
Specjalistom od samochodów użytkowych oferujemy maksymalną elastyczność i w pełni konfigurowalną funkcjonalność pozwalającą świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szeroki wybór opcjonalnych modułów pozwala przygotować szczegółową ofertę użytkową, a pełen zestaw możliwości naszego oprogramowania pozostaje wciąż do dyspozycji.
NetDirector® Auto
Agricultural
Edition
Producenci maszyn rolniczych mogą prowadzić działania marketingowe na rzecz szerszego grona odbiorców niż kiedykolwiek wcześniej dzięki NetDirector® Auto Agricultural Edition. Zbuduj swoją niepowtarzalną stronę wspartą rozbudowaną treścią i systemem zarządzania stockiem, aby zaprezentować swoje pojazdy, maszyny i akcesoria z najlepszej strony.
NetDirector® Auto
4x4
Edition
Napędzana silnikiem NetDirector® Auto V10, nasza platforma dla sprzedawców specjalizujących się w pojazdach 4x4 zawiera dostosowywalne opcje i realizuje nieograniczone niczym podejście, które pomoże Ci podbić rynek. Pozwól swoim klientom odkryć nowe drogi do posiadania samochodu, a może zintegruj czat na żywo i hosting poczty, abyś był zawsze dostępny, niezależnie gdzie oni są.