Innowacje 
napędzane
wiedzą.

Dla marek, które chcą obsługiwać klienta
w wyjątkowy sposób.

Producenci samochodów

Technologia jest źródłem przyspieszonych zmian w sektorze motoryzacyjnym. Opracowana przez GForces technologia NetDirector® wraz z naszym doświadczeniem dostarczają producentom samochodów innowacyjne formy obcowania cyfrowych klientów z ich marką. Dzięki automatyzacji punktów styku z klientem oraz zarządzaniu cyklem życia pojazdu pomagamy naszym klientom pokonać związane z tym wyzwania.
Nasz dział badawczo-rozwojowy wyprzedza trendy, takie jak pojazdy autonomiczne i mobilność, samochodową elektryfikację i powszechność internetu. Dzięki naszemu doradczemu, elastycznemu podejściu tworzymy rozwiązania dokładnie dopasowane do potrzeb i celów naszych klientów.
Business Intelligence (BI) dla motoryzacji
Napędzane przez NetDirector®
Nasze NetDirector® BI generuje dedykowane dla motoryzacji wnioski Business Intelligence służące jako podstawa do budowania wydajnych strategii i kreatywnego myślenia w oparciu o dane. Zorganizowane, spójne i skalowalne infrastruktury dla danych są w centrum wszystkiego, co tworzymy. To oznacza, że każdy mechanizm cyfrowy, którym dysponujesz będzie odwzorowywał Twoją markę i produkty w najlepszy możliwy sposób.
Platforma NetDirector®, zbudowana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania MPP, napędza ponad miliard samochodowych interakcji zakupowych rocznie na całym świecie. Z każdą sekundą zapisujemy kilkadziesiąt interakcji na naszej platformie, dzięki czemu dostarcza ona ciekawe wnioski niedostępne wcześniej dla branży motoryzacyjnej.
Łącząc wiele źródeł danych w przemysłową technologię hurtowni danych, pomożemy ci wykorzystać spostrzeżenia i analizować zachowanie klientów na potrzeby przyszłych strategii marketingowych i produktowych. Opierając się na wewnętrznej grupie analityków, możemy pomóc w standardowym raportowaniu, a także z indywidualnie zaprojektowanymi rozwiązaniami do wyceny samochodów.

Rozwiązania zintegrowane